SALA SPORTOWA CENTRUM TRENINGOWE SPARTAN, Wrocław 53-325, ul. Hallera 81
071 361 87 35 / 601 05 88 07
andrzej.undro.wat@gmail.com

TAEKWONDIX

LOGO TAEKWONDIX JPEG1

Szanowni Państwo, dzieci , młodzież  z dumą pragniemy  poinformować , że po blisko rocznym czasie oczekiwania , otrzymaliśmy rejestrację znaku towarowego TAEKWONDIX. Po bardzo skomplikowanych procedurach prawnych, wnikliwej analizie i weryfikacji oraz  dzięki uprzejmości firmy SDZLEGAL SCHINDHELM . ktora włożyła nieoceniony wklad  w rejestracje naszego znaku towarowego,  udalo się uzyskać zastrzeżony, międzynarodowy  znak towarowy TAEKWONDIX. Od dnia 28.08.2014 będzie można oznaczać nazwę TAEKWONDIX zastrzeżonym symbolem „®”  jak wiele firm i marek znanych na całym swiecie !Prawo ochronne na znak towarowy będzie trwało do dnia 20.03. 2024 roku.

SYSTEM  TAEKWONDIX http://taekwondix.com/

 Taekwondix,  to dziecięcy świat kart edukacyjnych i motywacyjnych,  kolorowych kostek, kolorowych plansz i pionków, gier planszowych, gier edukacyjnych i logicznych  ,kolorowanek, nalepek, pieczatek, gier i  zabaw w trakcie treningu , przed treningiem , po treningu.  Autorem i pomysłodawcą , producentem jest  mgr Andrzej Undro  IV DAN , prezes  i trener Sportowego Klubu Wrocławska Akademia Taekwon-do.   System Taekwondix powstał w 1996. Przez wiele lat był modyfikowany i ulepszany aż wreszcie doczekał się zastrzeżonego znaku towarowego. Jest to  zestaw  wielu  setek kart motywacyjnych i edukacyjnych, gier karcianych , kostkowych i planszowych dla najmłodszych  adeptów Taekwon-do.   W zamyśle autora,  systemu TAEKWONDIX ma być alternatywą na spedzanie wolnego czasu  dla dzieci i mlodzieży a także doroslych , także osób nie trenujacych Taekwon-do

W żadnym jak do tej pory programie  nauczania  stylów i sztuk walki ( w Europie i na Świecie )  taki system nagradzania i wyróżniania nie istnieje !  Nazwa Taekwondix nawiązuje do dziecięcego świata bajek , w którym żyją  takie postaci jak Asterix, Obelix, Panoramix,  Idefix , ale też Dolyochagix, Yopix , Yopbiturochagix i inni. Taekwondix , to świat   postaci wymyślonych, ale nawiązujących swoim klimatem i nazwami  do TAEKWON -DO – stąd nazwa TAEKWONDIX. 

Już wkrótce  pojawią sie na rynku  rodzinne gry  planszowe i logiczne dla najmłodszych adeptów Taekwon-do ale także dla tych , ktorzy nie trenuja Taekwon-do – także rodziców. 

 Już wkrótce  ukażą się :

  1. TAEKWONDIX 001 HONG-CHONG
  2. TAEKWONDIX 002 MISTRZ I UCZEŃ
  3. TAEKWONDIX 003 LABIRYNT
  4. TAEKWONDIX 004  PIECZĘĆ
  5. TAEKWONDIX 005 MEMORY
  6. TAEKWONDIX 006 CODE OF DICES ( KODY KOSTKOWE )
  7. TAEKWONDIX  007 SZCHY 

 

LOGO TAEKWONDIX JPEG