SALA SPORTOWA CENTRUM TRENINGOWE SPARTAN, Wrocław 53-325, ul. Hallera 81
071 361 87 35 / 601 05 88 07
andrzej.undro.wat@gmail.com

DZIECIĘCA AKADEMIA

 

logo         DSC06317

 

ZAPRASZAMY NAJMŁODSZYCH W WIEKU 5-6-7  LAT NA ZAJĘCIA DO

DZIECIĘCEJ AKADEMII TAEKWON-DO.

TRENINGI PEŁNE GIER I  ZABAW RUCHOWYCH, ZAWODÓW, TORÓW PRZESZKÓD,NAUKA PADÓW,KOPNIĘĆ, UDERZEŃ. TU  POD OKIEM  DOŚWIADCZONEGO TRENERA ( Z 35  LETNIM  STAŻEM  ) mgr ANDRZEJA UNDRO IV DAN ,POZNASZ SAMEGO SIEBIE ,POZNASZ NOWYCH KOLEGÓW I KOLEŻANKI. POZNASZ CO TO TAEKWONDIX – WYJĄTKOWE I SZALONE GRY DLA DZIECI!

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA PRZYGODĘ W DZIECIĘCEJ AKADEMII TAEKWON-DO.

 SZANOWNI PAŃSTWO ZAPRASZAMY WASZE POCIECHY DO NASZEJ DZIECIECEJ AKADEMII TAEKWON-DO , ROZBUDZIMY I USPRAWNIMY  JE RUCHOWO, DAMY NOWĄ PASJĘ I WIARE W SIEBIE !!!

OD WIELU LAT NASZA DEWIZA TO : RUCH I ZABAWA –
PODSTAWĄ ZDROWEGO STYLU ŻYCIA OD NAJMŁODSZYCH LAT!

DSC04997logoTx

 

DSC_9534

Okres przedszkolny i młodszy wiek szkolny stanowią bardzo dobrą bazę wyjściową i są dobrym okresem dla prawidłowego kształtowania cech somatycznych i motorycznych. Okres ten należy także do tej fazy rozwojowej, w której ruch i hartowanie organizmu mają znaczący wpływ na zwiększenie odporności na szkodliwy wpływ środowiska zewnętrznego. Interesującą formą ćwiczeń dla wszystkich grup wiekowych, a zwłaszcza dla dzieci w wieku przedszkolnym są różnorodne gry i zabawy ruchowe, które służą jednocześnie, jako podstawowy środek do realizacji zadań wychowania fizycznego.

DSC05040

 

 

Gry i zabawy są akceptowaną przez dzieci i atrakcyjną formą działania, gdyż charakteryzują się dużą różnorodnością, prostotą ruchów, dają swobodę. Dzieci mają możliwość wyboru rozwiązań i sprawdzenia się z rówieśnikami. Zabawy ruchowe są formą działalności ruchowej, charakterystyczną dla wieku przedszkolnego, najbardziej odpowiadającą potrzebom dziecka, wynikającą z właściwości jego rozwoju. Wprowadzają radosny nastrój i dobre samopoczucie, dają dziecku możliwość zaspokojenia naturalnej potrzeby ruchu. Zabawa ruchowa jest przygotowaniem do społecznego współdziałania i współżycia, uczy dziecko przystosowania się do całego zespołu, utrwalają wiele pojęć i wiadomości, kształtuje nawyki kulturalne, pozytywne cechy charakteru, a w szczególności dyscyplinę. Zajęcia sportowe w ramach Dziecięcej Akademii Taekwon-do promujące sztukę walki taekwon-do prowadzone są właśnie w oparciu o założenia pedagogiki zabawy , która przez ruch, radość i aktywność fizyczną wprowadza dziecko w świat sportu i dobrych nawyków zdrowego stylu życia od najmłodszych lat.

 

 

 

 

DSC_0012

 

 

ZAPRASZAMY DO DZIAŁU PROGRAM DZIECIĘCEJ AKADEMII TAEKWON-DO !

http://taekwondix.com/