SALA SPORTOWA CENTRUM TRENINGOWE SPARTAN, Wrocław 53-325, ul. Hallera 81
071 361 87 35 / 601 05 88 07
andrzej.undro.wat@gmail.com

MMC 2014

DSC04552

W dniach 21-22 .11.2014 w Ciechanowie odbyla sie VIII edycja MASTERS MAZOWIA CUP TAEKWON-DO ITF. Nasz klub reprezentowalo 5 zawodników : Grzegorz Undro w kategorii senior 57 kg, Patryk Gabryszak w kategorii junior  68kg i uklady mistrzowskie, Krzysztof Michalczuk w kategorii 62 kg, Dorian Piasecki w kategorii junior  56 kg. Konrad Piasecki w kategorii junior uklady ucznioeskie i walki  56 kg.

Znakomicie zaprezentowal się syn trenera Andrzeja Undro – Grzegorz, który miał swoj debiut w kategorii senior. Z racji zgloszonego  tylko jednego zawodnika w kategorii 57  został przeniesiony do kategorii 63 kg. W tej kategorii stoczył bardzo wyrównany i zacięty pojedynek ( w pierwszej rundzie prowadzil ) z reprezentantem BIAŁORUSI ze starszym 24 letnim , doświadczonym , posiadaczem stopnia II DAN znakomitym zawodnikiem. Po bardzo zacietej 2 rundowej walce i bardzo męczacej dogrywce Grzegorz ulegl tylko jednym punktem i zdobył brąz w swoim debiutanckim występie w kategorii seniorów.

DSC04541

Najlepsi w kategorii 63 kg i Grzegorz z kategorii 57 kg.

DSC04552

Medalisci MMC 2014 Krzysztof Michalczuk, Grzegorz Undro i przyszly medalista Patryk Gabryszak ( jak obiecal )

Równie znakomicie wypadł Krzysztof Michalczuk, który stoczył 5 pojedynków z wyższymi od siebie rywalami. Był to jego pierwszy start po kontuzji i w takiej miedzynarodowej imprezie.  Podczas wszystkich pojedynków Krzysztof pokazał znakomitą prace w dystansie, zdecydowane wejśćia rekoma, żelazną  konsekwencje i wspaniałą taktykę. Szczegolnie wspaniale zawalczył z bardzo dobrym technicznie reprezentantem Lotvy.  kRZYSZTOF zdobył SREBRO i TYTUŁ WICEMISTRZA MMC 2014 w walkach w  kategori 62 juniora.

Konrad Piasecki w kategorii ukladów uczniowskich wygrał 4 pojedynki i w pojedynku o brąz niesczęśliwie sie pomylił. Wielkia szkoda bo zaprezentował bardzo dobre formy. W walkach wygrał 1 walkę .

Dorian  Piasecki zajął 5 miejsce w walkach 56 kg i wygrał 2 pojedynki. Przegral  w walce o brąz. Rownież jego  kolega klubowy Patryk Gabryszak przegral w walce o braz zajmujac 5 miejsce.