SALA SPORTOWA CENTRUM TRENINGOWE SPARTAN, Wrocław 53-325, ul. Hallera 81
071 361 87 35 / 601 05 88 07
andrzej.undro.wat@gmail.com

KACPER FLORYN

KACPER FLORYN (1)

Kacper Floryn Mistrzem Polski w indywidualnych walkach mężczyzn Juniorów Młodszych  w kategorii 52 kg !

W dniach 16-18.05 2014  w miejscowości Nowa Ruda  Słupiec odbyły się XXI Mistrzostwa Polski  w Taekwon-do  Juniorów Młodszych  .Organizatorem Mistrzostw był Młodzieżowy Klub Taekwon-do Bystrzyca Kłodzka. Na zawodach stawiły się reprezentacje Juniorów Młodszych :ponad 200 zawodników i zawodniczek z ponad  40 klubów z Polski  .

Oprócz nowego Mistrza Polski w walkach indywidualnych w kategorii 52 kg – Kacpra Floryna na szczególne wyróżnienie zasługują trzej nasi zawodnicy ,którym  zabrakło trochę szczęścia do zdobycia  medalu . Bardzo udany wytęp na Mistrzostwach Polski  zaliczyli :

Bartek Stramski ,który zajął 5 miejsce ,przegrywając tylko o 1 pkt w walce o brąz,   Lukas Sobera , który zajął 5 miejsce przegrywając w dogrywce o brąz również o1 pkt oraz Dorian Piasecki, który zajął 5 miejsce  przegrywając walkę o brąz.