SALA SPORTOWA CENTRUM TRENINGOWE SPARTAN, Wrocław 53-325, ul. Hallera 81
071 361 87 35 / 601 05 88 07
andrzej.undro.wat@gmail.com

MISTRZOSTWA MAKROREGIONU DOLNOŚLASKIEGO 2017

Kacper Antczak

W dniu 08.04.2017 w miejscowości Borowa Oleśnicka odbyła się kolejna edycja Mistrzostw Makroregionu Dolnośląskiego w Taekwon-do ITF  w kategorii Juniora, Juniora młodszego i Młodzika.

Wśród wielu zawodniczek wielki  charakter i wolę walki zaprezentowała nasza zawodniczka ( która co prawda medalu nie zdobyła – została zdyskwalifikowana w opinii sędziów za mocny kontakt ? )  Wiktoria Szubert. Jak zwykle Kacper Antczak zdobył dwa medale wiadomego koloru – dwa złote w kategorii walk i w kategorii układów stopni mistrzowskich . Adrian Szubert bardzo dobrze zaprezentował się w kategorii walk a w rywalizacji układów stopni uczniowskich zdobył srebrny medal. Magda Bojak startowała w konkurencji  układów uczniowskich w kategorii młodzika. W grupie aż  blisko 50 dziewczynek zajęła 2 miejsce zdobywając srebrny medal!

„Złoty ” Kacper Antczak  złoto w walkach i złoto w układach !