SALA SPORTOWA CENTRUM TRENINGOWE SPARTAN, Wrocław 53-325, ul. Hallera 81
071 361 87 35 / 601 05 88 07
andrzej.undro.wat@gmail.com

KONRAD GUZEWICZ IV NA ŚWIECIE

Konrad

W dniach 27-31.05 w malowniczej miejscowości Jesolo we Włoszech odbywały sią Mistrzostwa Świata Taekwon-do Juniorów i Seniorów. Konrad Guzewicz reprezentowal Kadrę Narodowa Polski i klub Wrocławską Akademie Taekwon-do  Dzieki uprzejmości i pasji Pana Dariusza  Guzewicza  ( ojca Konrada Guzewicza ) oraz trenera Pana Andrzeja Undro ( trenera Konrada Guzewicza ) mozliwe było zebranie niemałych środkow pieniężnych na wyjazd Konrada na  zgrupowanie reprezentacji Polski oraz  na wyjazd na Mistrzostwa Świata do Jesolo.

Konrad Guzewicz zaprezentował swoje umiejetnosci znakomicie  : wygrał 3 walki ze znakomitymi przeciwnikami . W walce o brąz uległ minimalnie zawodnikowi z  Argentyny . Zajął IV miejsce ( to bez medalu !  to najgorsze dla zawodnika !) na Świecie w swojej kategorii wagowej i wiekowej. Wielkie gratulacje dla Konreda , dla jego taty Pana Dariusza Guzewicza i trenera !