SALA SPORTOWA CENTRUM TRENINGOWE SPARTAN, Wrocław 53-325, ul. Hallera 81
071 361 87 35 / 601 05 88 07
andrzej.undro.wat@gmail.com

GRZEGORZ UNDRO – NOWY CZARNY PAS

Egzamin2

  Dzień 14.12.2013 będzie dla  GRZEGORZA UNDRO – syna trenera WROCŁAWSKIEJ AKADEMII TAEKWON-DO Andrzeja Undro IV DAN,  jednym z najszczęśliwszych dni w jego 19 letnim życiu. W tym dniu dostąpił zaszczytu otrzymania z rąk komisji  egzaminacyjnej w składzie : Wielki  Mistrz UNG KIM LAN IX DAN, ZBIGNIEW BUJAK VII DAN, JANUSZ GUTKOWSKI VII DAN, ZBIGNIEW SEMP VI DAN  , stopnia MISTRZOWSKIEGO I DAN.  Grzegorz Undro  razem  ze swoim kolegą  Michałem Małkiem trenującym  na czas studiów w klubie Wrocławska Akademia Taekwon-do  a na stałe w klubie Taekwon-do w Stargardzie Szczecińskim przed komisją zaprezentowali swoje umiejętności. W opinii  komisji egzaminacyjnej,   Grzegorz i Michał  bardzo dobrze zaprezentowali się na egzaminie  w walkach  krokowych , w samoobronie i walce  uzyskując najwyższe noty.  Michał Malek miał bardzo duże szanse również uzyskać promocję  na I DAN , przysłowiowo  „otarł ” się o czarny pas, gdyż nie wszystkie rozbicia desek zaliczył pozytywnie . Grzegorz miał to szczęście – poparte techniką , determinacja i silą , że rozbił wszystkie 10 desek z zadanych 6 rozbić ręką i nogami. Michał obiecał, że już za trzy miesiące podejdzie do egzaminu powtórnie i poprawi to co wyszło gorzej – rozbicia desek ! A Grzegorz  zakończył etap uczniowski  w edukacji Taekwon-do i zacznie etap mistrzowski treningu koreańskiej sztuki walki o nazwie TAE KWON –  DO  dolączając do elity czarnych pasów w klubie Wrocławska Akademia Taekwon-do 

W poniedziałek Grzeska czeka jeszcze jeden etap – pasowanie na czarny pas- ” egzaminatorami ” będa jego koledzy z klubu i oczywiście trener Andrzej Undro ,  bardzo szczęśliwy i dumny ze swojego syna !

 Wielkie gratulacje dla Grzegorza Undro – nowego czarnego pasa w klubie i jego trenera , taty Andrzeja Undro  !

… chwilę po egzaminie Wielki Mistrz UNG KIM LAN IX DAN, ANDRZEJ UNDRO IV DAN GRZEGORZ UNDRO I DAN oraz przyszły  czarny pas MICHAŁ MAŁEK .

 egzamin2        egzamin